Martin Hladílek

Martin Hladílek

majitel realitní kanceláře

Jihočeský kraj

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Martin Hladílek.

Martin Hladílek vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce HLADÍLEK REALITY s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením HLADÍLEK reality, partner Justo (dále jen „HLADÍLEK reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář HLADÍLEK reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována HLADÍLEK REALITY s.r.o..

Správcem osobních údajů je HLADÍLEK reality, partner Justo.

Martin Hladílek je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Martin Hladílek informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi HLADÍLEK reality, partner Justo a spotřebitelem. Martin Hladílek ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce HLADÍLEK reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.